Archives for: פברואר 2014

Oscar winning גליטר אביבי לחורף לא חורפי

שלום לכן גבירותיי, התחלתי את השבוע עם גליטר והחלטתי גם לסיים אותו עם גליטר. הפעם לא מדובר במשהו שימושי במיוחד אלא באחד הגליטרים היפים והמאתגרים ביותר שנתקלתי בהם והכל בגלל שהוא נראה מדהים בטירוף בבקבוק אבל כשהתחלתי לנסות לשלב אותו עם צבעי רקע, התקשתי מאוד למצוא שילוב נכון.
אז הכירו נא את Oscar winning- Claire's

לק גליטר Oscar winning- Claire's

כפי שאתן רואות יש הבדל מהותי בין ההרגשה שהגליטר נותן בבקבוק לבין מה שאתן רואות על צבעי הרקע השונים. הגליטר עצמו הוא גליטר בצבעים של ורוד עדין וירקרק בשני גדלים ובבסיס שקוף. קניתי אותו כי הוא גרם לי להרגשה של אביב, של משהו עדין מאוד ועם זאת חי מאוד וכשהתלחתי לשחק עם השילובים כל פעם נתקלתי במצב בו הגליטר מאוד מורגש על צבע הרקע אבל הוא לא נותן את אותה הרגשה קלילה שהייתה לו בבקבוק.

Oscar winning- Claire's על לק לבן ולק שחור

כמובן שבשלב הראשון ניסיתי לשלב את הגליטר עם רקע שחור ועם רקע לבן  (בלבן תוכלו לראות שחברה עזרה לי ונדבה את האצבעות שלה). בשני המקרים אני חייבת להגיד שאומנם הלק נראה יפה אבל לא הצלחתי להגיע לתוצאה שקיוויתי. במקרה של הרקע הלבן המניקור באמת נראה מאוד חמוד וקליל אבל הגליטר קצת הולך לאיבוד בתוך הלבן. ואילו בשחור שמדגיש מאוד את הגליטר אין שום הרגשת קלילות ולא אהבתי במיוחד את התוצאה. הישועה במקרה הזה הגיעה ממקור דיי צפוי (למי שמכירה קצת את האובססיות שלי), מרחתי את הגליטר על צבע שהוא בעצמו קליל ומרענן – מנטה, Minted-Revlon.

Oscar winning- Claire's על לק Minted-Revlon

התוצאה בעיניי היא לא פחות ממדהימה. המנטה יוצר רקע מתאים וקליל לגליטר האביבי שלי והתוצאה, כמובן שלא מתאימה לחורף, אבל מבחינתי אני בהחלט מוכנה לאביב, לפרחים ולציפורים.

אם יש לכן רעיונות עם איזה עוד צבעים אפשר לשלב את הגליטר המגניב שלי, אשמח לשמוע.

שלכן,

יוליה

שלום לכן גבירותיי, התחלתי את השבוע עם גליטר והחלטתי גם לסיים אותו עם גליטר. הפעם לא מדובר במשהו שימושי במיוחד אלא באחד ה...

Read More »

White polka dot בשילובים חורפיים

היום אני שמחה סוף סוף להגיע לחלק שבו אנחנו מדברות על גליטרים שימושיים ועל אחת הרכישות המוצלחות שלי מהחודשים האחרונים. כבר ראיתן אותו כמה פעמים בבלוג במניקורים אחרים (למשל במניקור Doctor Who) והיום אני רוצה לתת לו את תשומת הלב הראויה: White polka dot – Nubar.

גליטר White polka dot - Nubar

אומנם היו לי בתקופה האחרונה קצת אכזבות עם לקים של Nubar אבל הגליטר הזה הוא בהחלט חזרה לימים הטובים שלי עם המותג. זהו גליטר לבן בשני גדלים – האחד כמעט שימרי והשני גליטרים עגולים גדולים, בבסיס שקוף. בנוסף בבקבוק הלק יש גם שני כדורי ברזל כדי למנוע ממנו להתייבש. אחרי שמרחתי את הלק ראיתי שבשכבה אחת הגליטרים הגדולים הם יותר נדירים ועל אצבע בדרך כלל יוצאים לי 3-5 גליטרים ואילו הקטנים מכסים  בצפיפות רבה יותר את כל האצבע.

החלטתי לשלב את White polka dot עם לק ישן ואהוב – Little brown dress- Essie (ביומיים שיש לנו פה חורף אני מנסה להשתמש בכל הלקים החורפיים שיש לי):

גליטר לבן בשולפות ציפורניים

משמאל אתן רואות את אסי בשתי שכבות ואת הגליטר בשכבה אחת, אולי הייתי צריכה לשים שתיים ממנה אבל אהבתי את העדינות שהוא הוסיף ולא רציתי להגזים.
אם נחזור לתחילת הפוסט, אתן זוכרות שאמרתי שאני מחשיבה את White polka dot לגליטר שימושי? הסיבה לכך היא שקניתי אותו בעיקר בשביל לשלב עם גליטרים אחרים, כשלעצמו גליטר לבן הוא חדשני ומרגש רק בכמה פעמים הראשונות, אבל בדיוק כמו לק לבן רגיל אפשר לשלב אותו עם גליטרים אחרים כך שהתוצאה תהיה קצת יותר מיוחדת ומקורית. אני מניחה שבשימוש מהסוג הזה אתן עוד תראו אותו הרבה פעמים פה בבלוג ובנתיים הנה המניקור שאיתו אני הולכת בימים אלו (ושעמיד בצורה מוזרה, נכון לרגע זה הוא כבר ביומו החמישי ועדיין לא מגלה סימני התקלפות) :

שילוב של גליטר לבן וגליטר שחור על רקע ורוד

כאן שילבתי אותו עם בסיס ורוד חיוור Lady like- Essie, גליטר שחור Uninhibited – L.A.Girl Glitter Addict Polish וטופ מאט Matt top coat – Chic. מבחינת הגליטר הלבן הוא לא בולט במיוחד בשילוב הזה כי הגליטר השחור משתלט עליו אבל מבחינתי הוא נותן לכל המניקור טאץ' מיוחד.

אז שיהיה לכן שבוע טוב ואני אחזור ללחלום שהמניקור הזה כבר יתחיל להתקלף ויתן לי תירוץ להחליף אותו (הבטחתי לעצמי שאני אתן לו עד 7 ימים ואז אני מורידה אותו לא משנה מה).

שלכן,

יוליה

היום אני שמחה סוף סוף להגיע לחלק שבו אנחנו מדברות על גליטרים שימושיים ועל אחת הרכישות המוצלחות שלי מהחודשים האחרונים. כב...

Read More »

משחקים במניקור פרנץ'

הפעם אני רוצה להתחיל את השבוע מלדבר איתכן על לק הפרנץ' האהוב על כולנו ובאותה הזדמנות גם על גליטר חמוד ששמרתי בדיוק להזדמנות מעין זו.

עשיתי כל כך הרבה מניקורי פרנץ' שונים (מניקור סופרמן, פרנץ' בועות, פרנץ' אנגלי ) לאורך חיי הבלוג הזה, שזה לא יפתיע אף אחת, שמעולם לא עשיתי פרנץ' כמו שהוא אמור להיות – לבן עם רקע ורוד חיוור. אני אומרת את זה לא כי אני רוצה לעבור עכשיו לגרסה הרגילה של מניקור פרנץ', אלא יותר בתור אזהרה לכל מי שאוהבת את המניקור שלה סולידי, כי מבחינתי זאת דרך מצויינת לעשות מניקור אבל לעשות פרנץ' צבעוני זה הרבה יותר כיף. וזה בדיוק מה רציתי לדבר עליו היום, ברגע שאתן עושות את הבסיס לפרנץ' שלכן כרגיל, בין אם על הצבע הטבעי של הציפורן שלכן (כמו שאני עשיתי כאן) ובין אם אתן עושות את זה על רקע ורוד/ניוד חיוור ואז מורחות את הפס הלבן – כאן מגיע הרגע שבו אפשר להתפרע. וגם אם אתן עובדות בעבודה סולידית וצריכות לשמור על איפוק מסויים, ברגע שהמניקור נכנס למסגרת של פרנץ' כולם מזהים אותו בתור כזה וזה אוטומטית מוסיף לו נופך של רצינות. אז תשקלו את האופציה קצת להתפרע איתו – להוסיף משהו לפס הלבן. והיום אני רוצה להראות לכן שתי וריאציות פשוטות על נושא:

פרנץ' עם גליטר מקלות צבעוני

Festive fun - Claire's מניקור פרנץ'

תכירו בבקשה את Festive fun – Claire's גליטר מקלות צבעוני בבסיס שקוף. כפי שגיליתי כבר דיי מזמן, גליטר מקלות הוא מהגליטרים שתמיד מאוד מפתים אותי לקנות אותם כי הם מיוחדים ולא יוצאים בכל קולקציה אבל בפועל כשיש לי אותם בבית, אני לא ממש עושה איתם משהו.אז הפעם החלטתי לעשות פרנץ' עם גליטר המקלות, במקום לעשות נייל ארט נקודות עם לקים פשוט מרחתי על הפס הלבן את הגליטר בשכבה דיי עבה כדי שתהיה צפיפות מסויימת של הגליטרים וזהו – מניקור פרנץ' לא שגרתי בהחלט.

Festive fun - Claire's מניקור פרנץ'

פרנץ' נקודות צבעוניות (תודו שהשמות שלי מקוריים היום)

כאן אחרי שאתן מורחות את הפס הלבן אתן לוקחות את כל הצבעים הקרמיים שיש לכן שמשיגים אטימות בשכבה אחת ומתחילות לעשות איתם נקודות על גבי הרקע הלבן. כרגיל כשעושים מניקורי נקודות אני ממליצה לעשות אותן בגדלים שונים כי זה תמיד משדרג מניקורים מעין אלו. במקרה הזה הרגשתי שהפרנץ' שלי לא מספיק בולט אז גם הוספתי לו קו שחור לתיחום בעזרת הסטריפר השחור שלי – מס' 11 של Chic, אבל זה ממש לא שלב הכרחי ואתן יכולות לעשות את הקו הזה בכל צבע שמופיע במניקור שלכן. אגב במידה ואתן מחובבות ה"לשים שכבה של צבע בהיר מתחת ללבן" אז תשימו לב שהוא באמת יהיה מאוד נייטרלי כדי שהוא לא יתנגש לכן בצבעים שבחרתן לקטע הצבעוני.

מניקור פרנץ' נקודות צבעוניות

מה אתן אומרות, שכנעתי אתכן להתפרע קצת עם הפרנץ' שלכן?

יוליה

הפעם אני רוצה להתחיל את השבוע מלדבר איתכן על לק הפרנץ' האהוב על כולנו ובאותה הזדמנות גם על גליטר חמוד ששמרתי בדיוק להזדמ...

Read More »