Category: נייל ארט

נייל ארט דגים (חותמות)

מכירות את זה שאתן מבינות שחסר לכן משהו בחיים ואז אתן מנסות לפצות על החוסר הזה ובטעות מגזימות לצד השני? אז הסיפור שלי עם פלטות בנושאים ימיים הוא בדיוק אותו סיפור – יום בהיר אחד הבנתי שאין לי ולו יצור ימי אחד לרפואה, אפילו לא דגיגון קטן בכל אחת מהפלטות שכבר יש לי. ואז כמובן התחלתי לפצות על החסר ולחפש אצל כל החברות האפשריות פלטות בנושא. אז אומנם לא הזמנתי את כל מה שמצאתי אבל בהחלט נוצר מצב שבו יש לי 3 פלטות דגים שונות.

אני ממליצה למי מכן שאוהבת להחתים לקנות פלטה אחת בנושא, ולו רק כי בשונה מהרבה נושאים אחרים ברגע שאתן עושות החתמה ימית על רקע כחול, אתן כבר לא סתם מחתימות דוגמא על רקע רנדומאלי אלא אתן קושרות את הרקע שלכן להחתמה שעשיתן (אין חובה לקנות שלוש כי אתן כנראה שפויות יותר ממני).

מניקור הדגים שלי:

fish nail art stamping

 

מה שאתן רואות לפניכן זה לא רק מניקור מגניב עם החתמות של דגים אלא גם הפעם הראשונה שהצלחתי לעשות החתמה כפולה! למי מכן שלא מכירה את המושג החתמה כפולה זה כשמחתימים את אותה האצבע פעמיים עם שני ציורים שונים, במקרה שלפניכן הדגים בכל אחת מהאצבעות היו השלב הראשון בהחתמה וכל הצמחיה הימית הגיעה רק בשלב השני אחרי ששכבת הדגים כבר הספיק להתייבש. בדרך כלל אני מאוד מתקשה למצוא שני דפוסים שיתאימו אחד לשני לצורך ההחתמה אבל כאן זה היה ממש קל כי במילא רציתי מראה ימי, אז צמחיה שמסתירה חלק מהדג או דג שמופיע לפני הצמחיה רק עזרו להגיע לאפקט הסופי.

moyou stanping nail art

 

שימוש בהחתמה כפולה במקרה הזה אומר, שיכולתי לשלב כל דג עם כל צמחיה ובעתיד אוכל  לעשות את המניקור הזה עוד עשרים פעם וכל פעם לקבל שילוב שונה בעולם הימי שלי.

כפי שהזכרתי בהתחלה, בשלב הזה יש לי כבר כמה פלטות ימיות אבל כל המניקור שאתן רואות כאן, מבוסס רק על הפלטה מס' 8 מסדרת Sailor של Moyou (כי כל שאר הפלטות הגיעו כבר אחרי שעשיתי את הנייל ארט). בדרך כלל אני קונה פלטות עם עיצובים שמתאימים בשביל למלא את כל הציפורן ואילו הפעם בחרתי בפלטה עם הרבה מאוד דגים קטנים בשביל שיהיו כל אותן האפשרויות למניקורים שונים (אגב למטרה זו גם פלטה מס' 10 שלהם יכולה להיות מאוד מועילה).

ועכשיו לקצת פרטים טכניים ולאיזכור של כל השותפים למלאכה (המון לקים ישנים שחלקם מיועדים להחתמה וחלקם פשוט הצליחו להחתים דגיגון פה או שם ולכן נכנסו למניקור):

fish stamping plates

ראשית כאן בתמונה אתן רואות את הפלטה של Moyou בעזרתה נעשה כל המניקור. מיד אחריה מופיעה הפלטה של hehe מס' 12 ואחריה פלטה מס' 501 של Bundle monster. ובתמונה האחרונה אלו הם כל הלקים ששימשו ליצירת המניקור:

Something blue – ANNY שימש לרקע לכל המניקור

והחתמתי בעזרת : Chrome turquoise – Models own, Fear& desire – Essie,  Temix,  Angora cardi – Essie, Chrome gold – Models own, Lucky duck – Orly

ההחתמה במניקור הזה בוצעה בכמה שלבים כי החתמתי כל פעם ציור שונה (ובצבע שונה) אבל ככלל זה היה מניקור דיי מהיר כי כל אחד מהדגים התייבש ממש מהר ובסוף מרחתי את הטופ שהומלץ לי בפייסבוק – Buki speed.

אז אם אתן עיצובים מגניבים עם דגים – ספרו לי, כי מסתבר שיש לי עכשיו דיי הרבה פלטות להגשים כל מניקור שנפשי חפצה בו.

נ.ב

האגודלים המגניבים!

gold fish nail art

(נייל ארט דג זהב 🙂 )

blue fish stamping manicure

מכירות את זה שאתן מבינות שחסר לכן משהו בחיים ואז אתן מנסות לפצות על החוסר הזה ובטעות מגזימות לצד השני? אז הסיפור שלי עם...

Read More »

הכנה לקיץ: לקים צהובים

מסתבר שעם השנים לא הפסקתי לאהוב את המניקורים הצהובים אלא רק להפך – נראה שיש לי כבר אוסף מכובד למדיי של לקים צהובים בגוונים שונים וכל גלי החום הללו באוויר הם בדיוק התירוץ שחיפשתי בשביל לעשות השוואה קטנה בין הגוונים השונים וגם להגיד כמה מילים לאלו מכן שחוששות עדיין ממניקור צהוב.
( אגב אם אתן רוצות לקרוא את הסקירות הקודמות שלי על לקים צהובים, אז הציצו נא לכאן).

נכון להיום יש לי באוסף 6 לקים צהובים שמשמשים לנייל ארט ולמניקורים קיציים כשמתחשק לי לגוון את כל הכחולים והירוקים שאני תמיד שמה על האצבעות. ואלו הם:

CYMERA_20150326_002429

מה שיפה באוסף הנוכחי שלי זה שאת כל הלקים שאתן רואות בפוסט הזה אתן יכולות לקנות בישראל, אומנם מומלץ להשוות מחירים ואולי בכל זאת להזמין את חלקם באיביי הקרוב לביתכן אבל זה לא מוריד מגודל ההישג, כל החברות הנ"ל מוכרות בישראל.

מימין לשמאל אלו הם שמות הלקים:
Chic- שוגר בייבי מס' 02, China Glaze – Yellow polka dot bikini מס' 875, Sally Hansen – Mellow yellow מס' 360, Ga-De – Curry delight מס' 502, Life – מס' 121, Anny – Sunday in park מס' 375

yellow polish

 

בימים אלו אני משתמשת בטבעות מהסוג הזה בשביל לדעת מראש איך נראה הלק אחרי שתי שכבות.מה שמביא אותנו גם לדיון שהבטחתי בתחילת הפוסט – איך בוחרים לק צהוב שמתאים לכן? הפתרון הקל לשאלה הזאת הוא כמובן לקנות כמה לקים ואז לבחור את זה שמתאים לכן אבל זה פתרון טיפשי למדיי כי אתן סתם מבזבזות כסף וגם תופסות מקום איחסון יקר עם לקים שלא תשתמשו בהם אף פעם. לכן בשביל להחליט מראש תצטרכו לעשות עבודת הכנה קצרה, כך לפחות הסיכוי שהצהוב הוא באמת צהוב מוצלח יגדל משמעותית.
קודם כל תחליטו איז צהוב אתן מחפשות – צהוב ביצה, צהוב מרקר או צהוב חרדלי עם נטייה לכתום (לא חייבים להחליט בדיוק על גוון אבל לפחות שתדעו איזה גוון אתן בטוח לא רוצות)?

כל הצהובים, צהובים הם אבל הגוונים שלהם ישפיעו בצורה משמעותית גם על ההרגשה שלכן וגם המגוון שממנו תצטרכו לבחור. למשל אצלי באוסף אתן רואות שאני נוטה לכיוון הצהוב שהוא יותר קר ולא גוון הביצה (למרות שיש לי גם אותו), הצהוב החביב עליי נכון לרגע זה הוא השמאלי ביותר Anny – Sunday in park שהוא בכלל דיופ של CHANEL 577 Mimosa.
ברגע שהחלטתן על הגוון של צהוב שמדבר אליכן גשו אל החנות הקרובה לביתכן (סופר פארם, ניו פארם, וואו וכל השאר..) והצמידו את בקבוק הלק לכף היד שלכן. הטריק בצהוב מוצלח הוא שיש גוונים של צהוב שיגרמו לכן להראות חולות ויש גוונים שיגרמו לכן לחשוב על שמש וחיוכים אז צריך לבדוק בצורה ידנית האם אתן צריכות גוון קר או גוון חם. ברגע שמצאתן לק שנראה מתאים, אם יש לו טסטר בחנות אז בכלל זכיתן, נסו אותו ותראו איך הוא משתלב עם צבע העור שלכן ואם לא אז בחרו את המותג הנגיש לכן מבחינת המחיר וקנו אותו.

כל ההקדמה הזאת לא נועדה למנוע מכן להזמין את הלקים שתרצו באיביי או כל חנות רשת אחרת אלא פשוט ליצור מצב שבו לפני שאתן מזמינות מותגים שאין לכן גישה אליהם כאן, אתן כבר בערך מכירות את השילובים האפשריים של צהוב וצבע העור שלכן ויודעות מי מהם מתאים ומי לא. הרי בסופו של דבר יש גוונים שונים של צהוב אבל ברגע שאתן מכירות את עצמכן תוכלו לשפוט על פי סווצ'ים של בלוגריות ולהחליט מראש, במידה רבה של וודאות, מה יתאים לכן.

אני אוהבת למרוח פשוט צהוב וללכת איתו כמה ימים, הנה כמה מהצהובים שלי בתקופה האחרונה:

Anny nail polish and Ga-De nail polish

תוכלו לראות בתמונות שברגע שהצהוב עצמו לא חיוור הוא נראה סבבה עם צבע העור שלי ומשם זאת כבר החלטה נקודתית איזה גוון אני רוצה ומה האפקט הסופי אליו אני מכוונת. אך כמו שאתן מכירות אותי, צבע חלק לא מחזיק אצלי מעמד הרבה זמן ולכן גם הצהובים משמשים בסופו של יום כרקע לנייל ארט חותמות שהפך בתקופה האחרונה לאחד החביבים עליי. וככה זה נראה בסוף:

yellow stamping nail art

אגב שימו לב שחלק מהזמן החתמתי עם שחור וחלק עם לבן ולשני השילובים יש אפקט מאוד שונה, כשהחתמתי עם לבן התוצאה יצאה מאוד עדינה למרות שהרקע הצהוב הוא יותר בולט וחרדלי ואילו כשהחתמתי עם שחור התוצאה הסופית יצאה הרבה יותר בולטת וזאת למרות הרקע הצהוב היותר עדין. בשני המקרים החתמתי עם פלטות של Born pretty: זאת פלטת טווס וזאת פלטת פרחים.

אז מה אתן אומרות, שיכנעתי אתכן לנסות מניקור צהוב השנה?

מסתבר שעם השנים לא הפסקתי לאהוב את המניקורים הצהובים אלא רק להפך - נראה שיש לי כבר אוסף מכובד למדיי של לקים צהובים בגוונ...

Read More »

מדבקות: מראה סולידי עם Funailz

נתחיל מעידכון טכני קצר: כפי שאתן רואות יש עוד הרבה תוספות ועידכונים שאני עושה בבלוג במקביל לפרסום הפוסטים אז לפעמים אני אעדכן אתכן בחידושים כדי שלא תפספסו. והיום מדובר בWishlist שלי! בתפריט מצד שמאל תוכלו לראות לינק ישיר לעמוד שבו תוכלו תמיד להתעדכן בדברים שאני מתכננת לקנות בעתיד הקרוב או הרחוק, כאשר כרגע רוב המיקוד שלי הולך על פלטות להחתמה ולקים מתאימים, כי זאת האובססיה הנוכחית אבל היא לא היחידה. אז אם אתן מחפשות רעיונות או סתם סקרניות מה יופיע בעתיד בבלוג הWishlist שלי זה המקום.

ועכשיו נעבור לפינתינו – מדבקות של חברה שעד עכשיו לא יצא לי לבדוק.
(אם תרצו לקרוא על המדבקות שכבר כתבתי עליהן הנה כל הרשימה:  Sally Hansen ,BeautyCareTopTenIncoco )
הפעם הסיפור של החברה הוא סיפור מעניין היות ולא ממש מדובר בחברה כמו שמדובר בהתאגדות של מעצבות ישראליות שפתחו אתר שמאפשר לקנות מדבקות בעיצובים שונים שכל אחת עיצבה, מה שיוצר מגוון מאוד גדול בסגנונות של המדבקות. האתר נקרא Funailz והמדבקות שאתן רואות לפניכן נשלחו אליי כחלק ממשלוח חינם לכל הנרשמות הראשונות, בשביל לנסות את החברה החדשה בחרתי במדבקות בסגנון דיי שמרני, מתוך מחשבה שציפורניים מטופחות שיחזיקו מעמד הרבה ימים זה עסק שימושי לשבוע עבודה עמוס (למרות שיש להן בחנות הרבה מאוד עיצובים יפים שיתאימו למגוון טעמים) . אז הרשו לי להציג לכן את המדבקות בעיצוב שנקרא Blue Kilt של Funailz.

Fotor0103123213011

אתן רואות כאן מדבקות בגוונים כחולים-ירוקים, פסים כחולים ולבנים שיוצרים דוגמה מגניבה ביותר. ומה שיפה זה שבסט יש 18 מדבקות אז אפשר גם לעשות מניקור שלם וגם שישארו עוד כמה מדבקות לאחר כך לשלב במניקורים אחרים. בסט המקורי יש 14 מדבקות זהות בגדלים שונים ועוד 4 מדבקות באותם הגוונים אבל עם דוגמה קצת שונה – מהלך שאני מאוד מעריכה. כי אני אוהבת לעשות יד שלמה ממדבקות כשאני כבר מדביקה אותן וכאן ניתן לעשות שילובים מודרניים שגם קצת ישברו את את המראה הסולידי שיש לכל המניקור. כמו שתראו על היד שלי אני בחרתי לשלב 4 מדבקות משובצות עם אחת כחולה באמצע  (לא הדבר הכי הרפתקני שעשיתי בחיי, אבל כמו שאמרתי – שבוע עבודה וכאב ראש אחד פחות).

בערכה עצמה תמצאו הוראות הפעלה, מקלון ליישור המדבקות ופצירה לשייף את הציפורן בסוף התהליך. המקלון היה לי קצת מוזר כי אני כבר רגילה למקלונים הקצרים שתמיד יש בסטי מדבקות אבל אני מניחה שבגלל שמדובר באריזה ארוכה לא היה להם אכפת לשים מקלון ארוך.  ההוראות היו ברורות והערכתי את ההמלצה לשים לק בסיס לפני שמשתמשים במדבקות, רק חבל שלא צויין שום דבר לגביי לק טופ, כי זאת שאלה שעלתה בכמה דיונים לגביי המדבקות (ממה שראיתי אצל בנות אחרות ניתן בהחלט להשתמש בטופ מעל המדבקות כי הוא מאריך את חיי המדבקה).

FotorCreated1

המדבקות עצמן לא היו המדבקות הכי נוחות שהשתמשתי בהן, היה צורך למתוח אותן ובכמה המדבקות הראשונות נוצרו לי כמה קמטוטים במדבקה שסירבו להתיישר. לכן אני לא בטוחה שכמות המאמץ שהשקעתי בתהליך הייתה שווה את המראה הסופי שבסופו של דבר נראה נחמד אבל לא כאילו ישבתי על זה הרבה זמן ועבדתי קשה בשביל למתוח כל מדבקה ומדבקה. יכול להיות שהכל עניין של הרגל כי במדבקות של היד השניה כבר עשיתי את זה מהר יותר, אבל עדיין לא מעט עבודה קשה. אני מניחה שאם יהיה עוד מבצע או מדבקות מגניבות במיוחד אני אנסה את המדבקות שוב אבל לא התלהבתי מספיק בשביל לרוץ ולהזמין מיד עוד סט..

Fotor01031233628111

אגב, אם אתן מכירות חברות אחרות אחרות שיש להן מדבקות מוצלחות, אני אשמח לשמוע ואולי יום אחד אני אנסה גם אותן…

נתחיל מעידכון טכני קצר: כפי שאתן רואות יש עוד הרבה תוספות ועידכונים שאני עושה בבלוג במקביל לפרסום הפוסטים אז לפעמים אני...

Read More »