Category: מומלצים

מדבקות: פרחים מתוקים של Sally Hansen

שלום לכן גבירותיי, זמנים קשים עוברים על כולנו וזה לא קל לחשוב היום על לקים אבל החלטתי שאני חוזרת לשגרה למרות הכל. השתתפתי בהרבה מאוד דיונים, על האם כדאי לכתוב בתקופה הזאת והחלטתי לכתוב משתי סיבות: ראשית אני תמיד בעד אסקפיזם ובתקווה אם אני יכולה לספק לחלקכן נושא אחר לחשוב עליו, אז עשיתי את שלי. והסיבה השניה היא שאני לא מאמינה בכניעה מרצון ולהפסיק לכתוב מבחינתי זאת כניעה, אז החלטתי לחזור ולעשות משהו שאני אוהבת למרות הזמנים הקשים כי זה גורם לי להרגשה טובה והחלטתי שזה חשוב מספיק. אז היום אנחנו לא נדבר על לקים אלא נדבר על מדבקות שזה אחד הפתרונות האפשריים לכל מי שהיום אין לה זמן להתעסק עם מניקורים וזה פתרון מצויין למי שגרה בדרום (או במרכז בימינו), ויש סיכוי טוב שאזעקה תקטע באמצע את המניקור- האצבעות שכבר הדבקתן עליהן מדבקות לא ימרחו לכן אם תעזבו את המניקור באמצע ותרוצו למרחב מוגן שום דבר לא יקרה ותוכלו להמשיך כשתחזרו.

אם אתן זוכרות זה נושא שכבר היה מספר פעמים בבלוג (BeautyCareTopTenIncoco) והיום החלטתי לנסות מדבקות של חברה חדשה – Sally Hansen. הם אומנם לא חדשים בשוק המדבקות אבל זאת הפעם הראשונה שאני מנסה מדבקות שלהם. את המניקור שתראו היום עשיתי ב12 וחצי בלילה (אל תשפטו אותי!), תוך כ20 דקות, שמתוכן היו כמה דקות שהוקדשו לבהייה בציפורניים המגניבות שיצאו לי. אז מניקור סופר מהיר שיוצא ממש מושקע – זאת ההמלצה שלי לכרגע.

Girl Flower - Sally Hansen

זהו סט המדבקות של  Sally Hansen והדוגמה הזאת נקראת Girl Flower, שם הולם למדיי להרבה מאוד פרחים. ממבט ראשון זאת אולי לא הייתה הדוגמא האהובה עליי אבל התאהבתי בה בזמן השימוש, היה כל כך קל להשתמש במדבקות הללו שלא האמנתי לזה עד שסיימתי את כל המניקור. פשוט מקלפים את שכבת המגן ושמים על האצבעות. בכל המדבקות שניסיתי עד עכשיו תמיד היה אלמנט של למתוח אותן, לדאוג שהן מונחות כמו שצריך על האצבע וכאן הכל היה כל כך פשוט שסיימתי את כל המניקור הרבה יותר מהר ממש שציפיתי. העמידות שלהן גם היא מאוד נחמדה, עד לקילופים ראשונים עברו חמישה ימים, הסתובבתי עם הפרחים על האצבעות במצב מושלם שבוע עבודה שלם ורק בסופ"ש כשבמילא התכוונתי להחליף הן הראו סימנים של עייפות.

אני לא אפרט יותר מדיי בקשר למדבקות, כל המטרה שלהן היום זה במניקור מהיר אך מושקע אז עוד כמה תמונות לסיום ואני אוסיף שכרגע אני מחפשת עוד דוגמאות של החברה במחיר סביר כי מבחינתי זהפתרון מצויין לזמנים שבהם יש מעט זמן ורוצים משהו יפה.

Girl Flower - Sally Hansen

אני מאחלת לכולנו את סוף המבצע הזה וסוף סוף קצת שלום שקט ובתקווה עתיד טוב יותר.

שלום לכן גבירותיי, זמנים קשים עוברים על כולנו וזה לא קל לחשוב היום על לקים אבל החלטתי שאני חוזרת לשגרה למרות הכל. השתתפת...

Read More »

נייל ארט לשיפור המצב רוח

שלום לכן גבירותיי, אני מוצאת שהתקופה האחרונה מקשה עליי קצת לכתוב. מצד אחד אני לא נמצאת במוקד הסכנה ומצד שני כל קרובי המשפחה וחברים שנמצאים בקו האש גורמים לי לתחושת מועקה כבדה. כבר כמה ימים שאני יושבת וחושבת שצריך לחזור לשגרה, המבצע הזה צפוי להמשך עוד זמן מה וזה שהחיים שלי עוצרים זה בעצם הפסד שהוא כולו שלי. כי אני לא עוזרת לאף אחד כשאני יושבת בחושך ודואגת, אז אם כבר רגשות מודחקים – עדיף לדבר על החיבה שלי ללקים ולשמח אתכן בקצת תמונות יפות מאשר כל הזמן לדאוג. לכן הפוסט של היום מוקדש כולו למצב רוח טוב, בלי טכניקות והסברים ארוכים – רק מניקורים יפים ואם מישהיא תרצה לדעת איך עושים אחד מהם, ספרו לי על כך בתגובות ואני אפרט על הכל.

נייל ארט פרחים בגוונים של סגול, כמו שאני אוהבת:

Flowers nail art

בועות צבעוניות של אחד הגליטרים האהובים עליי על רקע כחול קריר (משהו שאני עושה כשאני עצובה, כי אני תמיד מחייכת למראה המניקור הזה בקצות האצבעות שלי):

colorful glitter on blue background

הכח הכתום, כי כולנו משתמשות מעט מדיי בצבע הכתום בקיץ וזה בדיוק מה שצריך בשביל לגרום לכולם להסתכל על הציפורניים ולתת מחמאות (שזה כידוע המעודד האולטימטיבי):

orange nail art

פלייקים כחולים מתחת לשכבה של מאט, למראה מצוברח אבל עם ניצוץ של שמחה:

beautiful flakes for a moody day

אשמח לשמוע, איזה מהם אהבתן ומי הצליח לגרום לכן לחייך לכמה דקות..

nail art

כולי תקווה שהמצב הזה יפתר בקרוב ושאנשים יפסיקו למות משני צידי המתרס.
בנתיים אני מקווה שעודדתי אתכן וניפרד היום בברכת, שניפגש בזמנים שקטים יותר.

שלום לכן גבירותיי, אני מוצאת שהתקופה האחרונה מקשה עליי קצת לכתוב. מצד אחד אני לא נמצאת במוקד הסכנה ומצד שני כל קרובי המש...

Read More »

סקירה מקיפה של לקים בגוון מנטה

גבירותיי, בפוסט של היום אני חייבת להזהיר אתכן על ההתחלה – מדובר פה בפוסט שלא לבעלות לב חלש, לא מתאים לאנשים שלא מבינים אובססיות ובהחלט לא מומלץ לכל מי שכבר נמאס לו מהמילה מנטה שנוטה להופיע בתדירות דיי גבוהה בבלוג. כי הפוסט של היום הוא גולת הכותרת באובססית המנטה שלי בשנים האחרונות, אומנם כבר היו השוואת של מנטה בבלוג אבל מעולם לא בסדר גודל כזה – 20 לקי מנטה אחד ליד השני בגלגל מנטה אחד.

לפני שנתיים כתבתי פוסט בשם "המדריך הכמעט מלא לחובבת המנטה" אז ערכתי השוואה בין חמישה לקי מנטה מתוך מודעות לכך שיש יותר אבל אלו היו הדומים ביותר. היום אני עושה השוואה גדולה הרבה יותר אבל גם כאן אני מבינה שלא כיסיתי את כל הנושא עד הסוף, לא רק בגלל ששם בחוץ יש עוד עשרות גווני מנטה דומים/זהים/כמעט מתאימים אלה גם בגלל שאני יודעת שמהלך השנים גם לי היו כבר לקי מנטה שהיו מאוד מתאימים לפוסט הזה אבל לא נכנסו אליו כי בגלגל יש רק 20 מקומות או כי מכרתי אותם זה מכבר ולא יכולתי להשתמש בהם. וככה זה נראה :

mint nail polish wheel of colors

אחרי שפירסמתי את הגלגל הזה אני מרגישה שעשיתי את שלי לחברה אבל למקרה ואתן תוהות מי כל המעורבים בעניין אני בכל זאת אמשיך….

mint nail polish

זאת החמישיה הראשונה, שמתחילה מאחד הלקים היותר ישנים שלי שאני עכשיו שוקלת לזרוק כי אני חושדת שהוא כבר בן עשור ומסתיימת באחד מלקי המנטה היותר מוצלחים של רבלון שכבר עשיתי איתו איספור מניקורים. אגב בכל התמונות אתן תראו שתי שכבות של לק כי רציתי שתוכלו להבדיל בין הגוונים השונים בקלות רבה יותר, אז אם מישהיא מתעניינת בנושא של אטימות אתן מוזמנות לשאול אותי באופן פרטני ואני אבדוק.

1. מס' 260- Careline

2. שוגר בייבי 09- Chic

3. לק מס' 207- Chic (עוד מהתקופה שהיה כתוב עליהם לק עדן)

4. Dress maker מס' 829- Milani

5. Minted מס' 85- Revlon

mint nail polish

החמישיה השניה להיום מבטאת את מהות כל העניין – 5 לקים שנראים שונים לחלוטין בבקבוק (של 4 חברות שונות) אבל ברגע ששמים אותם אחד ליד השני….
אני חושבת שאף בחורה (מלבד אלו מהן שנכנסות לקטגוריית האובססיה ביחד איתי) לא צריכה לקנות גם את לק 7 וגם את 8 ואותו כנ"ל גם לגבי לקים 6 ו-9. אומנם אפשר לראות הבדלים מינוריים ביניהם בהשוואה קרובה אבל בואו נודה שבשימוש יום יומי אין שום סיבה שבמקום שני לקים יעמדו אצלכן ארבעה, שלא לדבר על המחיר של זה (במקרה של לקים 7 ו-8 מדובר בשיק ואסי שההבדל במחיר ביניהם הוא מאוד מהותי).

6. Jealous, much?- Orly

7. Turquoise & caicos- Essie

8. Just married- Chic

9. Re-fresh mint- China glaze

10. Ancient jade- Orly

mint polish

ועכשיו עברנו למנטה כהה יותר על גבול הטורקיז-ירוק כהה.  גם פה ההשוואה כנראה ברורה לכן – 13ו-14 זהים לחלוטין ו11 מאוד דומה לחברי החמישיה הקודמת. אגב אני חושבת ש15 הוא מנטה כהה או או בשלב הזה אפשר לקרוא לו טורקיז – מושלם, אם 13 ו14 נראים יותר ירוקים הרי שהוא שומר על חוסר הבהירות הזאת של גוון המנטה הבהיר והרבה יותר קשה לאפיין בדיוק את הצבע שלו, מה שכמובן עושה אותו לכל כך הרבה יותר מושך בעיניי. ועוד מילה על 15, הוא מתייבש לגימור מאט אז השארתי אותו במצבו המקורי בלי להוסיף לו שכבה שלישית של טופ מבריק.

11. Mermaids tears- OPI 

12. מס' 52- Dreams

13. Tip top מס' 485- Chic

14. Urban turquoise מס' 120- Maybelline מיני Colorama

15. Viridian vinyl- Orly

mint polishes

כפי שאתן רואות קניתי כנראה כל לק של שיק שאי פעם ראיתי ונראה בערך כמו מנטה פשוט כי הם זמינים ואני תמיד אוהבת להשוות. מס' 20 מקולקציית החול הנוזלי של שיק הוא כמובן יוצא דופן אבל רציתי להראות לכן במסגרת ההשוואה גם מנטה (טורקיזי למדיי) בטקסטורה שונה ולא קרמית כמו רוב הלקים שראיתן היום. אומנם הם לא נמצאים באותה תמונה כאן אבל מס' 16 ומס' 11 בהחלט מבטלים אחד את השני ואין שום סיבה לקנות את שניהם.

16. Duplicityy – China glaze

17. Fashion yachts מס' 300- Chic (עוד אחד מתקופת לקי עדן)

18. מס' 473- Chic

19. Metallic teal- Claie's

20. שוגר בייבי 06- Chic 

 

פוסט זה מוגש כשירות לציבור ולעצמי בנסיון לעצור אותי (ואתכן) מלקנות כל לק מנטה מהקולקציות של השנה, כי כרגיל כל חברה מרגישה צורך להוציא עוד לק מנטה במסגרת קולקציות אביב/קיץ שלהן. אני לא בטוחה שהפוסט הזה ישיג את המטרה שלו אבל בהחלט נהניתי לעשות את גלגל הצבעים הזה.

ומה איתכן, איזה מלקי המנטה שלי הכי אהבתן?

גבירותיי, בפוסט של היום אני חייבת להזהיר אתכן על ההתחלה - מדובר פה בפוסט שלא לבעלות לב חלש, לא מתאים לאנשים שלא מבינים א...

Read More »