Category: אתגר 31 הימים

יום מס' 31: האתגר האהוב

ערב טוב חובבות יקרות והרשו לנו לברך אתכן ואת עצמנו לרגל חצי שנה לשולפות ציפורניים!

כן, כן… מזה חצי שנה שאנחנו פורקות עליכן, הקוראות התמימות שלנו, את כל תסכולי, אהבות ושמחות הלקים שלנו ואנחנו מוכרחות להגיד שעד כה זה נראה שכל הצדדים מרוצים. אנחנו לא נצא היום בהבטחות ענק או בהכרזות על שינויים כלשהם, גם כי למען האמת אנחנו עדיין מסתגלות לבלוג ובעיקר כי אנחנו עייפות! אתגר 31 ימי הנייל ארט נגמר היום ותכף תראו את המניקורים האחרונים שלנו אבל זה היה חודש ממש לא קל. האמת היא ששתינו מאוד אוהבות נייל ארט ושתינו אוהבות אתגרים, אבל האתגר הזה שדרש מאיתנו יכולת המצאה, השראה וכמובן ביצוע לאורך 31 ימים במקביל לחיים הרגילים שלנו – בואו רק נאמר שזה היה קשה ממה שציפינו.

אבל אחרי הרטינות כמובן שאנחנו נודה שזה היה שווה את זה, ונהנינו ויצאו לנו כמה מניקורים מדהימים (אם תרשו לנו להעיד על עצמנו)!

אז זה הזמן שלכן לספר לנו מה דעתכן, ולתת לנו פידבק כדי שנוכל לדעת מה אתן אהבתן, אם בטעות נחליט יום אחד להרשם לעוד אתגר…

ולפני שנעבור למניקורים האחרונים שלנו לאתגר – מזל טוב לנו!!! כמו כן, אנחנו אוהבות אתכן ומודות לכן על כך שאתן קוראות, מגיבות, ובאופן כללי בעלות טעם משובח בבלוגים. אתן עושות לנו כיף ענק!

ובנימה אופטימית זו, בואו נעבור אל המניקור ה31: האתגר האהוב, על פי החברה הדמיונית

הגירסה שלי למניקור האהוב הוא מניקור שממש רציתי לעשות אבל רצה הגורל והוא נפל בחלקה של מם, אז עכשיו אני מנצלת את ההזדמנות ומציגה בפניכן את האתגר ליום מס' 12: פסים.

אפשר לקרוא לזה מניקור של מלחים, אבל אני בספק שהמלחים יסכימו איתי שזה המניקור שזהם עושים בדרך כלל…

אז מה עשיתי פה?

על בסיס לבן העבודה הרגיל שלי – מס' 31 של Chic, עשיתי פסים מקבילים בעזרת מברשת ארוכה ודקה. בשביל הפסים השתמשתי בשלושה לקים: רוב הפסים הם כחולים – פעם פס של Blue Sky של תפוח ופעם פס של Sweet Peacock של Orly. ככה עשיתי על כל אחת מהאצבעות בערך 4 פסים – בלו סקיי נותן הרגשה של כחול כי הוא קרמי והגוון שלו זה כחול קלאסי של מים והסוויט פיקוק הוא בעיקר כחול שימרי ולכן יוצא מרקם שונה בין שני הכחולים וניצוץ מיוחד למניקור שמונע ממנו להראות אחיד ופשוט מדי. לפס האחרון בכל אצבע השתמשתי בSea Gurl של Orly כדי לשבור קצת את רצף הכחולים ולתת למניקור קריצה שובבה מעט.

אם תשימו לב, ביד שמאל באצבע האמצעית החלטתי גם להוסיף עוגן קטן סתם בשביל הכיף.
זהו מניקור פשוט מאוד ועם זאת הוא כיפי ומושקע ואם אתן בכיוון של תחפושות של פיראטיות או כל תחפושת שקשורה לים – זה המניקור שלכן… (שלא לדבר על כך שהוא נראה מדהים עם גי'נס).

כמובן שלא יכולתי להתאפק והייתי חייבת לצלם את המניקור יחד עם כמה מהעגילים שלי, אז תהנו:

הטילו עוגן!

אפשר להתחיל את חגיגיות חצי השנה לשולפות ציפורניים!

הגה לשמאל!

ונעבור למניקור ה31: האתגר האהוב, גרסת מם.

אני חייבת להודות קודם כל שהאתגר שאני חוזרת אליו כאן הוא לא האתגר האהוב עלי. אם הייתי צריכה לדרג, כנראה שהאהוב עלי היה גלקסיה, או ערבול, או משוה אחר מהמגניבים שנפלו בחלקה של החברה הדמיונית. אבל אחרי שני המניקורים האחרונים שלי, הדבר האחרון שרציתי לעשות הוא להוריד אותם. אבל לכן מגיע מניקור אחרון לאתגר המתיש הזה, אז פרסמתי קול קורא בטוויטר למתנדבת אמיצה שתיתן לי להתעלל בציפורניים שלה. מי שהתנדבה בסופו של דבר היא חברתי הגר, שאני רוצה לנצל את ההזדמנות להתנצל בפני בן הזוג החביב שלה שמנעתי מעיניו שינה עם מניקור אל תוך הלילה אתמול. טוב, ואם לומר את האמת, הייתה שם גם לא מעט רכילות אל תוך הלילה, אבל זו כבר בעיה אחרת. אז באיזה "התעללות" הגר בחרה לציפורניה? אחרי סיעור מוחין וכמה רעיונות מעניינים, הצעתי לה לנסות לשחזר את מניקור הכבשים מהפוסט הזה. זה נופל בקטגוריה של אתגר יום מס' 4: ירוק. אז ככה עושים את זה.

צבע הרקע שנבחר למניקור הוא Fashion Yachts, לק מס' 300 של Chic, שהוא לק טורקיזי קרמי עם נטייה לירוק, עם כיסוי טוב בשכבה אחת, ומצויין בשתיים. הוא גם מתייבש מהר (למעשה, הגר הייתה בהלם מהמהירות בה הוא התייבש), והוא מייצג טוב לנוסחה החדשה של שיק מהשנה האחרונה שאני מאוד מרוצה ממנה. למה בחרנו בצבע הזה? הגר אהבה אותו כי הוא דומה לצבע שהיה בפוסט המקורי, אני אהבתי אותו כי יכלתי להעמיד פנים שמדובר בדשא או כל רקע "ירוק" אחר, ומאוד נהניתי מאיך שהצבע הזה נראה על הגר. זה לא כל כך נראה בתמונה הספציפית הזו, אבל למעשה להגר יש גוון עור כהה יותר משלי, אז לקים בהירים נראים עליה משמעותית יותר טוב. בעוד שלעור בהיר לק בהיר יכול לשוות מראה חיוור או חולני (תלוי איזה בדיוק, כמובן – יש דרכים להימנע מזה), ככל שהעור כהה יותר כך הלק הבהיר מחמיא יותר. והגר אמנם לא כהה מאוד, אבל כהה יותר ממני, ונהניתי מההזדמנות ל"כן ציור" מעט שונה מהרגיל.

התחלנו את הכבשים באמצעות Snow הלבן של China Glaze. איך ציירתי את העננים? מכחול קטן, וצורות אקראיות. הגר תיארה את זה כלתת אישיות שונה לכל כבשה. התחלתי מכמה עיגולים מסודרים אחד ליד השני, ואז פשוט התחלתי להקפיד פחות ופחות על כך שהם יהיו מסודרים. ככל שהתפרעתי יותר, כך הגר שמחה יותר על האישיות של הכבשים שלה – ומי אני שאתווכח איתה, אלה הידיים שלה אחרי הכל.

בשלב הבא הוספתי עם אותו מכחול (אחרי ניקוי קל, כמובן) את הראשים הללו שעשויים מOnyx Noir, לק מס' 809L מסדרת Express Finish של Maybelline. פה הטריק היה ליצור משולש שחור שווה צלעות על קצה הענן, ואז להוסיף לו צ'ופצ'יקים קטנים לאוזניים. זה היה מעט יותר מסובך משציפיתי.

רגליים היו מה שחסר לנו כדי להפוך את העננים עם הראש לעדר כבשים של ממש. הקפדנו על רגל אחורית-רגל קדמית ועל אורכים הגיוניים לרגליים, ששורטטו באמצעות הליינר השחור שלי, מבית LA Colors.

הגר רצתה, בצדק, שיהיו לכבשים שלה עיניים. אז ניסינו ליצור עיניים סטנדרטיות כאלה, וקיבלנו כבש זומבי. מסכן. הבעיה הייתה שאין מספיק מקום לעיניים גדולות מספיק כדי שנוכל לפים בהן נקודה שחורה כדי שלא יראו כמו זומבים.

זה הפתרון הגאוני שהגר עלתה עליו – לא לנסות להפריד בין העיניים. לצייר, בעצם, 8 לבן. עשיתי את זה באמצעות הקצה של המכחול והשלג של צ'יינה גלייז.

ואחרון חביב, באמצעות קצה של שיפוד הוספנו נקודות שחורות לתוך השמיניות הלבנות, וקיבלנו עדר כבשים שמלחך עשב בהנאה, או כל הסבר אחר שמתחשק לכן להמציא. אני מזכירה שקליק על התמונה יפתח אותה בגודל מלא, ותוכלו להתרשם ממגוון הכבשים השונות שהיו לנו שם, עם מגוון הבעות הפנים המגניבות שלהן.

לסיכום היום ה31 של האתגר אני חייבת לומר שזה אמנם היה מתיש, אבל למדתי המון. בתור בחורה שעשתה נייל ארט אולי 5 פעמים בחייה לפני האתגר הזה והתעקשה שהיא ממש אבל ממש לא יודעת לצייר, הצלחתי לאתגר את עצמי ב-31 הימים הללו ולעשות דברים שגרמו לי לגאווה לא קטנה בכלל. ומסתבר שגם המחמאות מזרים ברחוב זורמות ברגע שהציפורניים שלך מכילות משהו שהם מעולם לא ראו. אני ממש לא מייעצת לכן לנסות לעשות את זה מחדש מדי יום ולנסות כל פעם מחדש להמציא את הגלגל כפי שאנחנו עשינו, אבל אני בהחלט חושבת שכדאי להשקיע – גם אם זו רק אצבע אחת שתהיה מיוחדת – בשביל החיוך שיעלה לכן על הפרצוף בכל פעם שתראו את מעשה ידיכן להתפאר.

אז איזה מניקורים עשינו לכן חשק לנסות, מה עשינו פחות מדי או יותר מדי, ואיך תשרדו כשנחזור למתכונת הרגילה של 4 פוסטים בשבוע?

עד הפעם הבאה…

ערב טוב חובבות יקרות והרשו לנו לברך אתכן ואת עצמנו לרגל חצי שנה לשולפות ציפורניים! כן, כן... מזה חצי שנה שאנחנו פורקות ע...

Read More »

יום מס' 30: בהשראת מדריך

בוקר טוב, יקירותי, וברוכות הבאות לפוסט האחרון שלי באתגר המאוד מאתגר הזה. היום התבקשתי ליצור מניקור בהשראת מדריך כלשהו, וכך גם עשיתי. אספר לכן ראשית כל שהמדריך עליו התבססתי הוא זה, מתוך אחד מבלוגי הלקים האהובים עלי, שמסביר איך להשתמש בטכניקת נייל ארט חדשה יחסית וחביבה מאוד, המוכרת באנגלית בשם splatter manicure. השם הראוי בעברית יהיה, אני חושבת, מניקור השפרצה, או בניסוח כיפי יותר, מניקור שפריץ. אז איך תעשו מניקור שפריץ, כפי שלמדתי?

ראשית כל, כמו תמיד, צריך למרוח לק בסיס וצבע בסיסי. במקרה הזה, מאחר וזה השימוש הראשון שלי בטכניקה הזו ורציתי לגוון, השתמשתי בלבן שלי, Snow מבית China Glaze, ובשחור שלי, Noir Onyx מס' 809L מסדרת Express Finish של Maybelline. השלב הבא, החשוב מאוד מסיבות שתכף תראו בעיניכן, הוא לכסות את העור שמסביב לציפורן היטב בנייר דבק. אם מדובר בציפורן קצרה, צריך לכסות אפילו את 4 צדדיה. למה? כי להשפריץ לק זו פעולה די מלכלכת.

והנה השפריץ הראשון שלי, או למעשה כמה וכמה שפריצים, לכיוונה של הזרת התמימה שלי באמצעות Curve-aceous, אדום העבודה שלי מבית Sephora by OPI. אתן מבינות כבר למה המניקור הזה מגניב? כי הוא אקראי, ויצר דוגמאות דקות ויפיפיות שקשה מאוד (מאוד מאוד מאוד) ליצור באופן מכוון. אני חושבת שהתמונה הזו גם מדגימה היטב למה צריך לעטוף את האצבע בנייר דבק. – זה קיצר לי את ההסרה של עודפי הלק לכמה שניות בודדות.

אלו שתי האצבעות הבאות, אחת עוד עטופה, שזכו לשפריצים מEmerald City, הירוק החביב מס' 10 מבית Sally Hansen, וBlue It, הכחול העמוק מב' 16 של סאלי הנסן גם הוא. גם פה חשיבות נייר הדבק ברורה למדי. היופי במניקור הזה הוא שגם אם הורסים אותו מעט (כפי שעשיתי בטעות לירוק כשנגעתי בו כי שכחתי שהוא עוד רטוב…), זה לא משמעותי. זה נראה כאילו זה עוד חלק בבלגן הלא מאורגן שהוא המניקור הזה. איזה כיף, אי אפשר לטעות!

וזו האצבע המורה, עם שפריץ של לק הזהב מס' 450 של שיק. אני משערת שאולי חלקכן כבר ניחשו מה הרעיון של הצבעים פה – זה המניקור שעשיתי בהתאמה למניקור הדגלים שלי. למה? כי אני משתעממת מהר. אז הלכתי על צבעים זהים (טוב, חוץ מהשחור, אבל לא היו רואים בכלל את הזהב על רקע צבע הציפורן הטבעית שלי) למניקור הדגלים ביד שמאל, ועשיתי את הבלגן הזה ביד ימין.

האגודל שלי היה אמור להיות מקביל לאגודל השני, שמרוח בדגל בריטניה. אז חשבתי לשלב גליטרים ושימרים מכל ארבעת הצבעים האחרים, כמו שהדגל הוא שילוב של הדגלים האחרים. אז השפרצתי פה קצת מIce Blue Shimmer של CND על תקן הכחול, Cherry Sweet מס' 54 מסדרת Colorama של מייבלין על תקן האדום, Honey Crystals מס' 48 מאותה סדרה על תקן הזהב, ומס' 111 מבית Top Beauty על תקן הירוק. זה לא עבד כל כך טוב – הטופ ביוטי זה השפריצים היחסית לבנים ובולטים, וכל השאר נבלעו ברקע. בניסיון לשפר את זה הוספתי גם קצת מCrystal Chandelier של צ'יינה גלייז שהוא שימר זהוב, ומShine On Crazy Diamond שהוא גליטר הולוגרפי מבית Orly, והאמת שגם הם לא כל כך עזרו. זו האצבע הפחות אהובה עלי מהמניקור הזה. כשיהיה לי זמן, אעשה אותה מחדש. אני לא בטוחה מה אעשה, אבל בוודאי לא את זה.

אז כך נראית היד שלי. לא רע לפעם ראשונה, אם יורשה לי לומר. אני מתה על האקראיות של זה, ועל קלות הביצוע. אז בואו נדבר קצת על הטכניקה, שכאמור פשוטה למדי: אחרי שעטפתן את העור שמסביב לציפורן בנייר דבק, טפטפו כמה טיפות של הלק שאתן רוצות להשפריץ על פלטת עבודה כלשהי – נייר, קרטון, צלחת חד פעמית וכיוצא בזה. עכשיו, קחו קש – כמה שיותר דק יותר טוב, מצאתי שאני מקבלת תוצאות אופטימליות עם קש של טרופית אבל אתן יכולות לנסות גם קשים עבים יותר. הניחו את האצבע העטופה נייר דבק (או האצבעות העטופות, אם אתן רוצות לעשות כמה אצבעות זהות אפשר בהחלט לחסוך זמן) מעל עיתון מיותר, או כל משטח אחר שאין בעיה שיתלכלך. כי הוא יתלכלך. טבלו את קצה הטרופית בבריכת הלק הקטנה שיצרתן בטפטופכן, מקמו את הקש מעל הציפורן או הציפורניים, ונשפו. נשיפה אחת חזקה עובדת מצויין.

שימו לב – מי מכן שעוקבת אחרי בטוויטר בטח שמה לב לכמה קריאות ייאוש מכיווני אתמול בלילה, שהמניקור "לא עובד". למה? כי שכחתי שכשעושים מניקור לפי מדריך כדאי גם באמת, ובכן, לקרוא את המדריך. אז קראתי. ושמתי לב שהיא אומרת שהיא מטפטפת 5-6 טיפות על פלטת העבודה, ואילו אני טפטפתי 2. מאחר ורציתי לחסוך לק, בעצם לא הצלחתי להעביר מספיק מהלק לקש, והנשיפות שלי לא עשו כלום. אז זה כנראה לא המניקור הנכון לעשות עם הלק היקר ביותר שלכן – הוא בזבזני למדי מבחינת חומר. אבל הו, כמה שהוא יפה.

אז אם תפגשו אותי ברחוב היום, כך אני אראה. עם קשר קלוש למדי בין הידיים שלי, אבל חיוך ענק, כי ממש כיף לי עם כל אחת בפני עצמה, וגם עם שתיהן ביחד. ולמי שיש לו בעיה עם חוסר האחידות – נו, נסו לא לפגוש אותי ברחוב.

ניסיתן פעם מניקור שפריץ? עצות לניסיון הבא שלי?

עד הפעם הבאה…

בוקר טוב, יקירותי, וברוכות הבאות לפוסט האחרון שלי באתגר המאוד מאתגר הזה. היום התבקשתי ליצור מניקור בהשראת מדריך כלשהו, ו...

Read More »

יום מס' 29: בהשראת על טבעי

אתן יודעות מה אומרים – זה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה!

ואמנם זה הפוסט האחרון שלי באתגר (ביום חמישי יהיה פוסט משותף לי ולמם), אבל החלק שלי באתגר לא נגמר עד שאני לא עושה מניקור שמערב בתוכו לפחות 15 לקים.

ותראו איזה צירוף מקרים, אני לא יודעת לגבי הגברת ששרה אבל הנה לפניכן פוסט בהשראת על טבעי שבמקרה מערב בתוכו 16 לקים שונים!

למה כל כך הרבה, תשאלו את עצמכן? בגלל שהחלטתי שבפוסט האחרון שלי (לבד) אני אעשה קצת עירובי צבעים לקבלת כל מיני אפקטים מענינם, ומטבעם עירובי צבעים דורשים כמה צבעים (שיהיו מעורבים), אז אני הולכת לאזכר את כל הלקים בהם נעשה שימוש במניקור הזה, אבל כל אחת שמעונינת לשחזר אותו יכולה לקחת את הצבעים הזמינים לה וממש אין צורך לבצע את זה דווקא עם הלקים שאני בחרתי.

ובלי הקדמות נוספות, מניקור מלאך- שטן!

נתחיל מיד ימין שהפכה למלאכית למדיי עם הרבה כחול, לבן וקצת גליטר כסוף..

כנפיים משני הצדדים ובאמצע מעין שמלת מלאך

והאגודל שלי עוטר בהילה המתבקשת…

וכמובטח רשימת המשתתפים של הצד "הטוב":

1. כחול קרמי Blue Sky של תפוח

2. כחול כהה עם שימר כחול Electric Blue מיני של Colorama מבית Maybelline

3. תכלת-כחול Swimming Pool מס'  495 של Chic

4. תכלת בהיר מאוד מס' 260 של Careline (נמצא במעמקי המגירה, אחד הלקים הישנים ביותר שלי)

5. גליטר כסוף על בסיס ג'לי שקוף Heavy Metal מס' 102 של Chic

6. צהוב במרקם קרמי Sunshine מס' 280 של Rimmel

7. צהוב ניאוני Yellow Polka Dot Bikini מס' 875 של China Glaze

8. שימר כחול בבסיס ג'לי חלבי מס' 13 של Chic

9. לבן קרמי מס' 31 של Chic

10. בסיס Nail Envy של OPI

11. טופ לייבוש מהיר Quick Dry של Revlon

נפרוש כנפיים ונעוף...

כפי שכבר הבנתן מהתמונות מה שעשיתי זה את גוף המלאך באמצע ומשני הצדדים אלו הן הכנפיים שלו וכמובן באצבע האחרונה ציירתי הילה צהובה עם מעט גליטר כסוף. בכל האצבעות שכוללות את המלאך מדובר בעירבוב של כל הכחולים – תחילה הכחולים הכהים ואז מעליהם שכבות של כחולים יותר בהירים וקצת גליטר.

ועכשיו נעבור לצד ה"רע" של המניקור – יד שמאל :

הגלימה של השטן באמצע ומהצדדים הקילשון והזנב

וכמובן את הצד השטני של המשוואה (באגודל) משלימה כמובן אש הגהנום!

ועכשיו הלקים שהשתתפו בחלק הזה של המניקור:

12. ורוד אדמדם עם שימר ורוד Lava מס' 520 של Revlon

13.אדום עם גליטר אדום Star Spangled של Orly

14. בורדו מאט Ruby Ribbon מס' 863 של Revlon

15. כתום חמרה Life Preserver מס' 945 של China Glaze

16. שחור במרקם קרמי Black Fog מס' 32 של Chic

זה תמיד מצחיק לעשות רשימה של לקים שונים על אותה סקאלת צבעים כי רואים איך החברות מנסות להמציא כל פעם שמות מקוריים כדי לתאר את אותו הצבע (בחלק האדום פחות, אבל אם תעיפו מבט בלקים הכחולים תראו שם את העניין בבירור).

ציירתי בעזרת מכחול את קווי המתאר של כל אחת מהצורות ואז התחלתי לשחק עם הצבעים בפנים…

אישית אני מחבבת יותר את הצד הרע שלי, אבל שני הצדדים היו מהנים ואני אוהבת את הנושא הדואלי על שתי הידיים..

ומה איתכן, מה אתן מעדיפות את המלאך או את השטן?

החברה הדמיונית

אתן יודעות מה אומרים - זה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה! ואמנם זה הפוסט האחרון שלי באתגר (ביום חמישי יהיה פוסט משותף לי ול...

Read More »