Category: סקירת לק

פלטת האוריגמי של Moyou

היום גבירותיי, לכבוד היום הזה שמתקיים רק אחת ל4 שנים,  אני רוצה לעשות פוסט שמוקדש לפלטה מאוד מגניבה של MoYou  וללק החדש שלי מבית Color Club.

הלק הוא Bell Bottom Babe מקולקציית Poptastic של  Color Club שיצא בקולקציית הניאונים הקייצית שלהם ובעצם היה הלא ניאון היחיד בחבורה. והפלטה היא פלטה מס' 01 מסדרת Origami של MoYou.

Bell Bottom Babe הוא כחול קרמי עם שימר ורוד עדין שרואים רק ממבט מאוד קרוב:

Bell Bottom Babe - color club

וזאת הפלטה:

Moyou stamping plate

לשמחתי גיליתי מכמה מניקורים, שזאת פלטה מאוד שימושית ואפשר להחתים איתה בערך על כל סוג של לק וזה עדיין יראה מגניב. אם תשימו לב, הזמנתי לשם שינוי פלטה עם שלושה טורים של ציורים כדי להשתמש בהם לא כציור מלא על כל הציפורן אלא כמעין עיטור – הם קטנים יותר ולכן אפשר למקם אותם בצורות שונות ובזוויות שונות על הציפורניים.

במקרה שלנו מרחתי לי 3 שכבות של Bell Bottom Babe ואחרי שהן התייבשו (עסק דיי מהיר אם מורחים אותן דקות במיוחד) הגעתי למסקנה שהוא אומנם נחמד אבל הו כה משעמם!
אז נכון שיש לו שימר ורוד חמוד וכחולים הם בכלל התחביב האישי שלי אבל אני מודה שהבחור הנ"ל הוא לא מהמרגשים, פשוט כחול רגיל שכזה עם הרגשה מעט פלסטיקית בגימור שלו. לזכותו יאמר שכנראה בשביל לעשות לי דווקא, הוא החזיק מעמד 3 ימים שלמים בלי קילופים אז לפחות הוא דיי עמיד.

origami nail art

השילוב שלו עם פלטת אוריגמי נראה פשוט מתבקש…

origami stamping nail art

(אל תתייחסו בבקשה לפרסומת הסמויה לרעל החביב עליי )

וככה ההחתמה נראית על לק אחר עם גליטר והרבה בלאגן (במקרה הזה, גם הלק מאוד מגניב):

 

origami stamping over glitter polish

והמסקנה שלי מכל זה – פלטת החתמה מעולה והלק פשוט עוד לק שיצטרף לאוסף.

היום גבירותיי, לכבוד היום הזה שמתקיים רק אחת ל4 שנים,  אני רוצה לעשות פוסט שמוקדש לפלטה מאוד מגניבה של MoYou  וללק החדש...

Read More »

לקים מחליפי צבעים מBornPretty

שלום לכולן, חזרתי! והפעם בתקווה חזרתי לתמיד.
לקחתי קצת הפסקה, בשביל להתרכז בסיום התואר שלי ועכשיו אחרי שסיימתי את כל ההגשות ונשאר רק לחכות לציונים, אני חוזרת לבלוג. והפעם אני כאן בשביל להשאר, בשביל להראות לכן עשרות מניקורים עם החתמות (אתן לא מתארות לעצמכן כמה פלטות הצטברו אצלי), לקים של חברות שמעולם לא היו בבלוג ובאופן כללי לחזור ולהנות מקצת זמן איכות עם הלקים שלי 🙂
אגב אני רוצה להזכיר בפעם הראשונה מעל דפי הבלוג, שאני כנראה עומדת לפתוח חנות של תכשיטים עבודת יד, אבל לזה נגיע כנראה תוך חודש-חודשיים ואני מזכירה את זה כאן רק בשביל לסקרן אתכן – פרטים מלאים יבואו בהמשך (תלוי מה תהיה מידת העומס שלי בחודשים הקרובים).

וככה אחרי הקדמה קצרה בואו נדבר סוף סוף על לקים!
אני מניחה שבשלב הזה ראיתן כבר כמה פעמים בבלוג לקים מחליפי צבעים (נגיד כאן או כאן), זה אומנם לא טרנד שגרף אחריו הרבה חברות אבל מידי פעם אני מוצאת עוד חברה שהחליטה להוציא קולקציה מחליפת צבעים ואני תמיד שמחה לנסות אותם כי זה נשמע לי כמו קונספט ממש מגניב. אז הפעם בפינתינו "לקים מחליפי צבעים שיוליה עוד לא ניסתה"  שני לקים של BornPretty שמבטיחים להיות מחליפי צבעים ומגניבים מאוד. רק לפני שנתחיל כדאי לסייג שיש באתר לקים מחליפי צבעים של כמה חברות באתר ובדקתי רק את אלו של BornPretty עצמם וכדאי בהמשך לבדוק את החברות האחרות כי יש שם מבחר של עוד 2-3 חברות.

color changing nail polish

כאן אתן רואות את הכחול מס' 103 ואת הורוד מס' 104 מהסדרה של BornPretty. בכל המניקורים בהמשך מרחתי שתי שכבות של הלקים הללו והעמידות שלהם הייתה סבירה למדיי – כשלושה ימים לפני הקילופים הראשונים. נתחיל מהבחור הורוד שקיוויתי לתפוס בכל יופיו מחליף הצבעים, בלי שום תוספות מיותרות.

Bornpretty pink nail polish

לצערי, לפחות במקרה שלי, זה היה המראה שלו לפני החלפת הצבע וגם אחרי ששום דבר לא קרה.

bornpretty color changing polish

זהו צבע ורוד מאוד חמוד אבל בלי קשר להאם הייתי בחוץ תחת שמש ישירה או ששמתי את הידיים שלי מתחת למים קרים – הצבע פשוט לא השתנה. אני מניחה שמדובר בתקלה בגלל שהלק מותאם לאזורים עם שינויי טמפרטורה קצת יותר קיצוניים מאשר הקיץ שלנו שהופך באיטיות לקיץ-חורף ואז בחזרה לקיץ-קיץ.
למרות התוצאות המאכזבות פניתי לבדוק את הננס הכחול מהסדרה, בתקווה שכאן התוצאות יהיו יותר מעודדות.

blue bornpretty polish

החלטתי לא להשאיר שום דבר למזל ולמקרה שגם הפעם הצבע לא ישתנה, לעשות מעליו החתמה חמודה כך שבכל מצב הציפורניים שלי יהיו מעניינות. לצורך ההחתמה לקחתי את הורדים שלי משתי פלטות: אחת של UberChic

 UberChic stamping plate

והשניה של BornPretty

 BornPretty stamping plate

בתקופה האחרונה, אחרי שכמות הפלטות התחילה לעבור גבולות הגיוניים, התחלתי לעשות נייל ארטים שיהיו שילובים של פלטות מחברות שונות. כך שאם יש לי פלטה אחת של ורדים אני בהכרח אנסה להזכר באיזו עוד פלטה יש לי ורדים ולשלב את שני הפרחים לאותו המניקור. זה עושה אותם יותר מעניינים ויותר ייחודיים כי למרות שיש נושאים שיש כמעט לכל החברות (ורדים..) הרי שכל אחת מציגה אותם בצורה קצת אחרת והתוצאה בעיניי חמודה להפליא. אבל נחזור לעניינינו אנו, הלק מחליף הצבעים הכחול:

roses stamping nail art

אומנם לא רואים את זה טוב בתמונה אבל התכלת כן מצא בתוכו טונים סגולים ולמשך כמה דקות הוא הפך למשמעותית הרבה יותר סגול (הפטנט היה לדחוף את האצבעות לדקה למקפיא וישר ראו את שינוי הצבע).

המסקנה הסופית שלי, היא שאלו לא לקים מחליפי צבעים מוצלחים במיוחד אבל אם מישהיא סקרנית (ואולי עליכן זה יעבוד יותר טוב) אז ההשקעה כאן היא לא גדולה והבקבוק קטן. ואני בנתיים אעבור ללקים מחליפי צבעים אחרים שקיימים באתר כי יש שם כמה חברות ואני מרגישה חובה מוסרית כבלוגרית – לנסות את כולם! 😉

 

– לק מס' 104 הורוד התקבל לסקירה –

שלום לכולן, חזרתי! והפעם בתקווה חזרתי לתמיד. לקחתי קצת הפסקה, בשביל להתרכז בסיום התואר שלי ועכשיו אחרי שסיימתי את כל ההג...

Read More »

Holy chic – Color Club

כמו כל חובבת לקים בעולם גם אני הייתי עסוקה בקיץ הזה במרדף אחר לקים פסטליים וכמו רוב הבלוגוספירה הישראלית, גם אני התלהבתי מאוד מקולקציית Paris in Love של Color Club. בשביל לא להיסחף החלטתי בשלב הזה להזמין רק לק אחד ולבדוק את העמידות שלו וגם את ההתאמה שלו לצבע העור שלי, כי למרות שכל קיץ אני רודפת אחר לקים פסטליים, בפועל אני שוכחת מהם מהר מאוד וברגע שמופיעים כל הגוונים הערפדיים של הסתיו אני מיד עוברת אליהם.

Holy chic –  Color Club

color club

המצטרף החדש לאוסף שלי הוא לק סגול בהיר במרקם קרמי שהביקורות מהללות בתור "לילך חינני" ואני חייבת להסכים שמדובר בלק מקסים למדיי כי הוא נמצא איפשהו בקו שבין סגול בהיר לבין תכלת, מה שכמובן עושה אותו לסגול כלבבי. הגוון שלו נראה הרבה יותר כהה בבקבוק מאשר במציאות, כי לאחר מריחה פתאום רואים כמה בהיר הוא.

Holy chic - Color Club

על האצבעות שלי תוכלו לראות אותו בשתי שכבות, לא כי הוא זקוק לשתיים לכיסוי מלא, אלא כי הייתי לא מרוצה מהמריחה שלו אז הייתי צריכה שכבה שניה בשביל לגרום לו להראות טוב על הציפורניים. העמידות שלו כפי שגיליתי היא סבירה+, שלושה ימים עברו עד שהתחילו לי הקילופים הקטנים בקצוות והייתי צריכה להסיר אותו.
אני חייבת להודות שהוא לא הלק הכי מרגש שראיתי בחיי וראיתי כבר פסטליים של Essie שאומנם היו גם קרמיים ופסטליים אבל הייתה להם מעין הילה של אלגנטיות שללק הזה אין אבל קשה להתלונן כשדרישות הסף היו "פסטליות" והוא אכן ממלא אותן. אז אני לא יודעת אם אני אזמין עוד לקים מהקולקציה אבל אותו אני מתכוונת לשמור ולעשות איתו מניקורים נוספים (וכמובן לבדוק בהזדמנות האם הוא פיגמנטי מספיק בשביל להחתים איתו).

ואם כבר מדברים על מניקורים נוספים, אתן לבטח יודעות שהייתי חייבת לנסות לעשות אותו קצת יותר מעניין, לא?

stamping nail art

כמובן שאני עדיין מחתימה כל מניקור שאני יכולה אז החלטתי להוסיף שכבת עיצוב נוספת מעל הפסטל שלי, שאומנם גורמת לו להיות משמעותית פחות פסטלי אבל מוסיפה לו רמה חדשה של עניין. מה שכבר גורם לי לחשוב שאולי במקור פסטליים הם לא ממש בשבילי אבל אני אמשיך לנסות 🙂

נייל ארט

ומה הפסטליים שאתן אהבתן הקיץ הזה?

כמו כל חובבת לקים בעולם גם אני הייתי עסוקה בקיץ הזה במרדף אחר לקים פסטליים וכמו רוב הבלוגוספירה הישראלית, גם אני התלהבתי...

Read More »