Written by: "שולפות ציפורניים"

ליל כל הקדושים: הגרסה הלא קדושה ב-כ-ל-ל

שלום לכן, קוראות יקרות! אתמול חגגו ברחבי העולם את האלווין או בשפת הקודש – ליל כל הקדושים. במהלך החודש שיתפנו אתכן בכל מיני רעיונות למניקורים מפחידים בדף הפייסבוק שלנו והיום החלטתנו לחלוק איתכן את המניקורים שכל אחת מאיתנו עשתה לכבוד המאורע. אתן אולי זוכרות שגם בשנה שעברה כבר עשינו מניקורים בנושא, אז השנה אנחנו ממשיכות את המסורת המכובדת עם רעיונות אחרים.

מניקור ליל כל הקדושים על פי החברה הדמיונית:

אני עשיתי השנה מניקור מומיה. המומיה שלי היא מומיה עצלנית לכן קל מאוד לעשות אותה ואפילו אם אתן מפחדות לעשות קו ישר אחד – אין חשש, המומיה מסתדרת מצוין עם הרבה קווים עקומים ולא מדויקים. כל מה שתצטרכו זה לק בסיס לבן ואיתו לק סטריפר שחור.

שלב 1: שמים שכבת בסיס לבנה ואחידה

שלב 2: באצבע בה אתן בוחרות לעשות את המומיה (אפשר לעשות גם בכולן, אני עשיתי מניקור שגם יתאים לעבודה אז נאלצתי לעשות רק שתי מומיות), תעשו פס שחור עבה – אפשר בעזרת הסטריפר או בעזרת מברשת רגילה של לק שחור ואז עוד פסים דקים בעזרת הסטריפר בשביל הסחבות של המומיה שלכן. וזה הרגע שוב לעודד אתכן – הקווים לא חייבים להיות ישרים.

שלב 3:  על הפס הרחב ביותר אתן עושות שתי נקודות לבנות, רצוי בעזרת מנקד.

שלב 4: בעזרת המנקד או הקצה של הסטריפר, אתן עושות נקודה שחורה באמצע הנקודה הלבנה.

עכשיו כשהמומיה שלכן מוכנה,אתן יכולות לעשות לה מומיות-אחיות על שאר האצבעות או לנהוג כמו שאני עשיתי, הוספתי שני פסים על כל אצבע במעין פרנץ' שמזכיר את הפסים של המומיה. במקרה שלי, חיפשתי עוד קצת ריגושים אז בתור טאץ, סופי הוספתי גם גליטר שחור לקצוות של הפרנץ' וקצת על המומיה

תוספת אחרונה בהחלט למניקור, היא שכבה של טופ מאט על כל הציפורניים, כדי להפוך את הנייל ארט לאחיד יותר ולקצת פחות בולט.

זאת המומיה שלי לחג הזה, אולי בפעם הבא אני אשתדרג לערפד קטן.

מניקור ליל כל הקדושים, גרסת מיטל:

אתחיל ואבהיר שהרעיון למניקור הזה הגיע מבלוגרית אמריקאית שחביבה עלי. היא תיארה את המניקור שעשתה, והתיאור נשמע לי מעניין. אחרי כן גם נתקלתי בתמונה של מה שהיא עשתה, וכפי שתוכלו לראות כאן, התוצאה שלי מאוד שונה משלה, אבל הקרדיט לרעיון שייך לה בכל זאת. אז מה זה המניקור הזה בכלל? ליל כל הקדושים אמור לכלול תחפושות מפחידות ומזרות אימה, אז הלכתי כמובן על מניקור בהשראת הרוצח הסדרתי החביב עלי, דקסטר מורגן. אלו מכן שצפו בעונה הראשונה של הסדרה שהוא הדמות הראשית בה, "דקסטר" (לא לבלבל עם דסרת הילדים "המעבדה של דקסטר"), בוודאי זוכרות את המניקור שהיה כה אופייני ללורה מוסר, אמא של דקסטר, שאותו שחזר אחיו, בריאן, ברציחותיו.

מה עשיתי פה? מניקור פשוט שכולל, מהזרת אל האגודל, את Blue Suede הכחול המאט של אורלי; Nicole Alert! הכתום של OPI החביבים; Purple Velvet הסגול המאט של אורלי; Sunshine הצהוב מס' 280 של רימל; ו-Blood הנפלא, מס' 77 מבית קלינקולור, שהשם שלו התבקש במניקור הזה.

על ארבע האצבעות שלא נצבעו באדום הוספתי את הדבר שמניקור דקסטר לא יכול להיות שלם בלעדיו – דם. מנקד, אותו הלק החביב בצבע דם של קלינקולור, ומעט טיפות מסודרות עם הרבה מריחות אקראיות ביניהן, יצרו אפקט שמזכיר לי את הדם שדקסטר מנתח להנאתנו בעבודתו. עוד תוספת קטנה של טופ קואוט כדי שהמאטים יהפכו למבריקים כמו כל השאר, והנה, יש לי את המניקור המושלם כדי לפתות את בריאן מוסר אל סף דלתי. אם כי אני kא עוסק במקצוע החביב עליו, אבל לא נורא.

מה דעתכן? אתן רצות להביא לי פלסטר?

אנחנו מקוות שנהניתן אם חגגתן את החג הזה, ונתראה בפעם הבאה!

שלום לכן, קוראות יקרות! אתמול חגגו ברחבי העולם את האלווין או בשפת הקודש - ליל כל הקדושים. במהלך החודש שיתפנו אתכן בכל מי...

Read More »

חדשות עולם הלקים – מהדורת ספטמבר

שלום קוראות יקרות.

כמו מדי חודש, שוב שבנו אליכן עם עדכון על כל מה שחם, מעניין ומסקרן בעולם הלקים הישראלי והבינלאומי.

והפעם בראש הכותרות:

גם הפעם בלוגריות העולם מספקות לכן הצצה לכל הקולקציות החדשות: קולקצית הסתיו In True Fashion של Color Club כוללת צבעי סתיו קלאסיים, בנוסף לכמה לקים מטאליים בגימור פויל וכמה דואוכרומים בצבעים שעוד לא פגשנו (וכמו כולם לאחרונה – כפיל של שאנל פרידוט); עוד בכפילי שאנל פרידוט – קולקציית הסתיו של Maybelline Color Show שכוללת מלבד הכפיל גם גוונים מעניינים למדי. בקרוב אצלנו?; אי אפשר שלא לציין את קולקציית הסתיו של חברה חשובה כמו אסי, אבל האמת שקולקציית Stylenomics משעממת למדי – צבעי סתיו קלסיים ותו לא. לחובבות הז'אנר; קולקציית הסתיו Fall of Surprises מבית Finger Paints אכן מלאת הפתעות ובמקום קרמים כהים כוללת לקים מטאליים וגליטרים בצבעים בהירים ומעניינים. אחלה הפתעה; לצ'יינה גלייז יש קולקציה מבולבלת למדי לליל כל הקדושים.

כמה עובדות מענינות וקצת היסטוריה שקשורה לציפורניים תוכלו למצוא כאן, וזאת על פי מגזין Allure לחודש ספטמבר.

גם כמה קולקציות מיוחדות הפציעו לאחרונה: אין עדיין סווטצ'ים, אבל קולקציית I Love Miss-Self של Sation נראית מסקרנת למדי עם הרבה גליטרים, פוילים והולוגרפיים. אנחנו מחכות בסבלנות; זויה השיקו את הסט Gilty Pleasures שכולל לק שחור, לק לבן, וטופ קואוט של עלי זהב 18 קאראט. כן, דיברנו כאן על לקים עם פלייקים של זהב עוד במאי (פסקה חמישית), אבל עכשיו זה הגיע לחברה מיינסטרימית כמו זויה; צ'יינה גלייז קצת הבהילו אותנו עם קולקציה עצומה של 12 לקים ורודים לכבוד חודש המודעות לסרטן השד. כאן תראו תמונות של 3 מהמעניינים יותר שבהם; ספורה מוציאים קולקציה בהשראת סינדרלה לקראת החגים.  כאן יש כבר סווטצ'ים והלקים נראים בעלי פוטנציאל לחובבות הגליטר; קולקציית ליל כל הקדושים של מותג האינדי Dollish Polish כוללת משהו שלא רואים הרבה – גליטר זוהר בחושך; אנחנו מחכות מאוד לראות סווטצ'ים של קולקציית Hologlam של צ'יינה גלייז שתצא במרץ הקרוב. אם זו אכן, כפי שמשתמע, הקולקציה ההולוגרפית הראשונה של החברה מזה כמה שנים, צפוי נזק משמעותי לכיס של לפחות אחת מאיתנו.

בגזרה הישראלית, מסתמן ש-Ciate, מותג הלק המפורסם בפפיון הסאטן השחור המעטר את בקבוקיו, עשה עלייה. החברה מוכרת לקים תמורת 55 ש"ח וערכות מניקור קוויאר תמורת 110 ש"ח ברשת מדינה מילאנו, סייבאקס, ואצל מניקוריסטיות שונות. אנחנו גם תוהות מתי נזכה לעלייה של קולקציית הלקים המגנטיים של רבלון.
בחברת Chic הישראלית (שהשיקו לא מזמן אתר חדש) מספרים לנו שעכשיו יוצאת קולקציית לקים קראקלים שמתפוצצים למה שהם מכנים – אפקט הקרוקודיל. פרטים טכניים: בקבוק של 17 מ"ל במחיר של 22 ש"ח. אנחנו מעריכות שלא יעבור זמן רב עד שאחת מאיתנו תיכנע לסקרנות ואתן תזכו לפוסט על אחד הלקים מהסדרה.

כרגיל אנחנו שמחות לדווח לכן שבלוגריות העולם לא נחות וזה עתה התחיל את דרכו אתגר חדש בנושא – נייל ארט לליל כל הקדושים. הוא לא אינטנסיבי כמו שהיו כמה מהאתגרים שהזכרנו כאן קודם, אבל הבנות המשתתפות מתחייבות להעלות פוסט רלוונטי כל שלושה ימים וכל הנייל ארטים הם בהשראת דברים שמתקשרים לחג, אז אל תפספסו כי כבר עכשיו נעשו כמה מניקורים נחמדים ומגניבים.

פרקטיקה נוספת שמתחילה להיות נפוצה אצל הבלוגריות מעבר לים – אלו הן התחרויות הפנימיות. בלוגריות בוחרות נושא כלשהו ואז הקוראות עושות מניקור בהתאם לכללים שהוגדרו והבלוגרית בוחרת במניקור המנצח. מצד אחד זה מאפשר לבלוגריות לראות הרבה רעיונות שונים ומגניבים ומצד שני גם הקוראות זוכות להשתתף, להפגין יצירתיות וכמובן לזכות בפרס- כל הצדדים זוכים,במניקור.

חובבת הלקים ההולוגרפיים מבינינו נהנתה מאוד להיתקל בקולקציה של לקי FNUG בעלי האפקט ההולוגרפי המטורף; פחות נהננו לגלות שהלקים האלו עולים 21 דולר כל אחד, לבקבוק קטנטן. אבל מסתמן שיש מי שעושות בו שימוש מושכל ואף יפהפה.

Seche, החברה הידועה בעיקר בזכות הטופ קואוט המפורסם שלה Vite, התחילה לייצר לקים רגילים. לא נרשמה התרגשות מטורפת וצבעים מדהימים, אבל בהחלט יש כמה שלא היינו מתנגדות לנסות. למתעניינות, מדובר בלקים ללא שלושת הרעלים המסוכנים, בניגוד לטופ קואוט המפורסם של החברה.

חידוש מדיור: לק בגימור קרוקודיל. כמו קראקל, אבל לא בדיוק, ושונה גם ממה ששיק מגדירים כ"גימור קרוקודיל". תציצו כאן להדגמה.

לאלו מכן שאוהבות להתעדכן במניקורים של מפורסמי העולם באתר  instyle השיקו לא מזמן קטגוריה שמקדישה את עצמה לנושא מניקורים (ופדיקורים) של כוכבות הוליווד וההולכות בתצוגות האופנה, כך שכולנו נוכל להתעדכן. וזה כמובן בנוסף לעשרות חשבונות הפינטרסט שתוכלו למצוא שעוקבים אחרי הציפורניים של מפורסמי העולם, למשל כאן – חשבון שמוקדש לציפורנים לאיפור ולשיער של קייטי פרי .

אם אתן מחפשות רעיון מעניין למניקור, נסו לתפוס כמה מפרחי הקיץ שנותרו וליצור לכן מניקור פרחוני כזה. לא סתם פרחוני: מפרחים אמיתיים! ואם אתן מחפשות השראה לנייל ארט מהסוג הישן והטוב, שימו לב לפוסט הזה שמציג את הזוכות בתחרות נייל ארט חביבה, או שתכנסו לפוסט שכאן, למניקור מפוצץ. מומלץ.

ספרו לנו אם מצאתן עוד ידיעות מענינות או מניקורים מגניבים והיכונו לחודש של נייל ארטים בהשראת רוחות רפאים, ערפדים ובתים רדופים!

שלכן,

שולפות ציפורניים

שלום קוראות יקרות. כמו מדי חודש, שוב שבנו אליכן עם עדכון על כל מה שחם, מעניין ומסקרן בעולם הלקים הישראלי והבינלאומי. והפ...

Read More »

המלצות: לקים לנייל ארט

שלום לכן.

אחד הדברים החביבים עלינו, כידוע לכן, הוא נייל ארט. ציור קטן יכול להפוך מניקור סטנדרטי ומשעמם לייחודי ומעניין. זה דורש יכולת ציור מינימלית, זה דורש מכחולים ומנקד וסקוטץ' טייפ וספוג ועוד אביזרים מזדמנים, אבל הדבר הכי חשוב לנייל ארט הוא הלקים שלכן. לא בכל לק אפשר להשתמש לנייל ארט. כשאת מנסה ליצור איזון בין הירוק של הגבעול לורוד של הפרח, אם את צריכה גם לדאוג לא לצאת מהקווים עם השכבה הרביעית של הורוד כי הוא לא כיסה את מה שמתחתיו טוב מספיק בשלוש הקודמות, הציור יכול להפוך מהר מאוד למתסכל. זה מוביל לכך שמדי פעם אנחנו מוצאות את עצמנו מול הררי הלקים שלנו כשעומדת בפנינו שאלה גורלית כמו "האם יש לי לק סגול עם תת גוון כחול שאפשר להשתמש בו לנייל ארט?" או "האם יש לי לק לבן שייתן לי כיסוי מספיק טוב בשכבה אחת?". אז היום באנו לפתור עבורכן את השאלות הללו באמצעות רשימת המלצות של לקים שטובים, על פי נסיוננו, לנייל ארט – אבל לא רק לנייל ארט, כמובן. צריכות לק טוב בגוון ספציפי? אנחנו כאן לעזור:

ונתחיל מהצבע הבעייתי מכולם – לבן. Snow של China Glaze מאפשר, כפי שהודגם בפוסט הקודם, ציור בשכבה אחת, ומחירו גם סביר בהחלט (אם אתן מזמינות אותו מחו"ל). אגב, הדיון בנושא הלק הלבן נמשך פה כבר מימי תחילת הבלוג כשהחברה הדמיונית התחילה לחפש את הלבן המושלם שלה, מה שמאפשר לכן להריץ חיפוש בבלוג ולקבל חוות דעת על הרבה לקים לבנים.

הצהוב המוצלח ביותר עד כה הוא Sunshine מס' 280 של Rimmel שנבדק לא אחת ונמצא יעיל מאוד (במיוחד בהשוואה לכל שאר הצהובים השקופים שמסתובבים להם בעולם).

הבא בתור – ורוד ניודי. Prelude to a Kiss של Orly נבדק במספר הזדמנויות ונמצא בעל כיסוי אחיד ונוח.

ורוד בהיר עם תת גוון סגול שאנחנו ממליצות עליו הוא Isis Purple של Nubar שנותן כיסוי טוב וצבע ורוד לא שיגרתי.

לורוד עז יותר, מומלץ לנסות את Peach Style מס' 12 של  Chic או את Bachelorette bash של Essie.

כתום מוצלח הוא Nicole Alert! של OPI, שגובל בניאוני ולעומתו אם תרצו משהו יותר רגוע יש לכן את Life Preserver של China Glaze שהוא יותר כתמתם-אדמדם בצבע חמרה.

האדום האולטימטיבי, לפחות בעיני מיטל, הוא Blood, מס' 77 מבית Kleancolor המסריחים אך מוצלחים וזולים.

בגזרת הסגול בתת גוון אדום, מצאנו שPurple Velvet מסדרת המאט של אורלי עובד מצויין, גם אם מתייבש מהר יותר עקב היותו מאט.

עבור סגול בתת גוון כחול, מומלץ לנסות את Impulsive, מס' 240 של Revlon.

לכחול שמיים בהיר אבל לא תינוקי, השתמשו בSwimming pool מס' 495 של Chic.

לכחול הנקי, Blue Suede, מאט נוסף של אורלי, עושה את העבודה.

עבור אפורים יש לנו שתי המלצות בולטות – אם תרצו אפור ללא תת גוונים ביחרו ב Recycle של China Glaze ואם תירצו אפור עם כיסוי טוב ותת גוון כחול לכו על אחד הלקים האהובים על החברה הדמיונית –  Sea spray של China glaze

חום כהה טוב הוא little brown dress של ESSIE שנותן כיסוי טוב וצבע עשיר ומעניין.

עקב חיבתנו הידועה לגוונים הללו, יש לנו יותר מנטות וטורקיזים משהיינו רוצות לספור, אז הנה כמה מהם שמוצלחים לציור בשעת הצורך: For Audrey המפורסם של צ'יינה גלייז; Fashion Yachts מס' 300 של שיק המעט כחול יותר;  Urban Turquoise מס' 120 העז של מייבלין; Tip Top מס' 485 של שיק בעל הנטייה לירוק; Sexy Emerald מס' 512 של שיק, הטורקיז העז עם נטייה לכחול; Trendsetter מס' 64 של אסנס הטורקיז-ירקרק הכהה.

גם לירוקים יש לנו כמה הצעות: Jealous, Much? הירוק הבהיר של אורלי יעיל למדי, Fun Fun Fun מס' 282 של שיק הוא אחלה ירוק מאובק, וEmerald מס' 399 של Ga-De נותן אחלה תמורה לכספכן. בנוסף אל תשכחו גם את Tree hugger של China glaze – הוא ירוק בהיר ומלא חיים ולעומתו כמובן את Going Incognito הירוק הכהה הקלאסי של Essie

השחורים החביבים עלינו הם Noir Onyx מס' 809L מבית מייבלין שמשרת את מיטל נאמנה, ו-black lingerie של Revlon שממלא את תפקידו כראוי אצל החברה הדמיונית.

אז איך יודעים שהלק מתאים?

הדרך הקלה ביותר לבדוק אם לק שיש לכן הוא טוב לציור או לא היא למרוח שכבה שלו על צבע בהיר או כהה – לפי מה שאתן מתכננות לצייר עליו – ולבדוק איך הוא נראה.

אם אתן בחנות ואין לכן אפשרות לעשות את המבחן הזה כדי להחליט האם לקנות לק מסויים או לא, פתחו את הלק וקוו שהמכחול שלו שחור. אם המכחול שחור, אפשר ללמוד הרבה על אטימות הלק מהרמה בה הוא מכסה את צבעו של המכחול. נסו להציץ במכחולים של כמה לקים שיש בבעלותכן ואתן כבר יודעות שהם "בסדר" כדי ללמוד איך זה אמור להיראות כשהלק אטום.

היינו כנראה יכולות להמשיך את הרשימה הזאת עם הרבה תת גוונים של הצבעים העיקרים שגם בהם יש לנו העדפות ללקים מסוימים לצורכי נייל ארט, אבל אנחנו נעצור כאן כדי שגם לכן יהיה סיכוי לחלוק איתנו את ניסיונכן. אז קדימה, רישמו לנו מה הצבעים להם נדרשתן בנייל ארטים  ובאילו צבעים השתמשתן.

שלכן,

שולפות ציפורניים

שלום לכן. אחד הדברים החביבים עלינו, כידוע לכן, הוא נייל ארט. ציור קטן יכול להפוך מניקור סטנדרטי ומשעמם לייחודי ומעניין....

Read More »